Pewnie zastanawiacie się, jak wyglądają finalnie produkty, które otrzymujecie ode mnie po sesji i jak wygląda album z sesji brzuszkowej i noworodkowej ?

Dziś, na przykładzie sesji rodzinnej, pokażę Wam, jak może wyglądać zrealizowane zamówienie (pakiet z albumem), które nazywam Brzuszek + Maluszek.

Co to znaczy? A no już tłumaczę. To pakiet dwóch sesji zdjęciowych: Brzuszkowej i Noworodkowej. Robiąc rezerwację na dwa spotkania ze mną, otrzymujecie w prezencie 10% rabatu od całkowitej kwoty. Do wyboru są trzy pakiety, a wybierając ostatni, w którym właśnie jest album z sesji brzuszkowej i noworodkowej – otrzymujecie produkty takie, jak na zdjęciach. Tzn, prawie takie! To Wy wybieracie, jaki ma być kolor i tekstura albumu i pudełka, a także grawer, jego font, czy złocenie. To wszystko jest w Waszych rękach :).

Dostępne możliwości i personalizację zobaczycie w moim sklepie online, o tutaj.

W przypadku tej konkretnej rodzinki mamy dodatkowo 2 albumy (i przyznam, że to jest częsty zabieg), bo to idealny pomysł na prezent dla Dziadków! Czyż nie? :).

Ponadto, przy zamawianiu trzech, identycznych albumów jest korzystniejsza finalna cena za nie, co bardzo się opłaca.

Albumy wykonywane są na zamówienie, w polskiej firmie, z którą współpracuję już od ponad 6 lat. Dopiero w momencie, kiedy wybierzecie zdjęcia, zaakceptujecie projekt, który dla Was zrobię – składam zamówienie i voila!

Nie przedłużam i zostawiam Was z tymi pięknymi materiałami, upamiętniającymi pierwsze momenty życia cudownej Wandzi. Muszę Wam przyznać, że ja jestem zachwycona tym pudrowym różem pudełka i łososiowymi, welurowymi albumami!

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba taka forma przechowywania wspomnień. Jestem bardzo ciekawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *