logo_kobieco_czarny

Kobiece Sesje Zdjęciowe

Kobiety zaczęłam fotografować w okolicach moich 30-tych urodzin, kiedy sama sobie sprezentowałam taką właśnie sesję zdjęciową, o której marzyłam od dawna.

To wtedy właśnie doświadczyłam zetknięcia ze swoją duszą i ciałem w innym wymiarze. Wymiarze KOBIECOŚCI. Bardzo często zatracamy się w codziennych obowiązkach i zapominamy o sobie. 

Brzmi znajomo? Ty też czasem czujesz się jak chłopczyca, bo tak jest wygodniej, szybciej i zwyczajnie łatwiej? Ja też tak miałam.

Wszystko inne było ważniejsze do ogarnięcia, niż spełnienie tego mikro marzenia z głębi, poczucia się KOBIETĄ i to w pełni zaopiekowaną i WYSTARCZAJĄCO dobrą.

Leciał rok za rokiem, a ja tylko obserwowałam jak zmieniało się moje ciało i porównywałam z westchnieniem z tym, co było kiedyś. Nie z żalem, czy tęsknotą ale ze świadomością, że za kolejne 30 lat moje ciało będzie wyglądało zupełnie inaczej, a po tym, jakie jest teraz – nie będę miała żadnej, pięknej pamiątki.

Uwiecznienie tego, jak wygląda teraz, kiedy już nie jestem dziewczynką – było dla mnie czymś, czego od zawsze chciałam. Ba! Nawet pragnęłam.

Kobieca sesja zdjęciowa, to wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie Cię zapraszam…

To najwspanialsze kilka godzin TYLKO dla Ciebie. Oswojenie się ze swoim ciałem, nagością i otwarcie przed drugą osobą, dodatkowo z aparatem w dłoni może chwilę zająć, ale już moja w tym głowa, żebyś szybko poczuła się komfortowo. Jestem przekonana, że efekty naszego spotkania głęboko Cię poruszą i sprawią, że poczujesz prawdziwe SZCZĘŚCIE. 

W związku z tym, jak wiele jest wokół mnie Kobiet, które są cudowne i marzą o takich spotkaniach i zdjęciach – wychodzę z inicjatywą i ruszam z projektem Kobieco by ROSA tylko dla Kobiet i w każdym wieku.

Bez względu na kilogramy i metrykę. Jeśli pragniesz, napisz do mnie i przyjdź.

Gwarantuję Ci, że to będą jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w Twoim życiu.

Jesteś GWIAZDĄ! Czas zabłyszczeć Twoim własnym blaskiem!

Na sesjach zdjęciowych ze mną mamy do dyspozycji całe mieszkanie w kamienicy lub apartament i nikt nam nie przeszkadza. A ja skupiam się tylko na zadaniu 🙂 czyli tym, bym w jak najpiękniejszy sposób uchwycić Twoje piękno w kadrze 🌙 Z każdego spotkania ze mną otrzymasz, Droga Kobieto zdjęcia zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej.

I to nie byle jak drukowanej!

Przyjemność w patrzeniu na nie i dotyku być musi, dlatego papier jedwabisty to jest to! W dodatku jest tak dobrej jakości, że przetrwa wieki. Ponadto, jeśli zechcesz, mogę dla Ciebie zaprojektować personalizowany, ponadczasowy fotoalbum.

PS. Jeśli preferujesz spotkanie w naturze i zdjęcia w otuleniu przyrody – nie ma problemu. Z ogromną przyjemnością polecę Ci sprawdzone miejscówki na takie sesje i zrealizuję sesję pod chmurką.

Jakie to musi być wspaniałe uczucie znaleźć te zdjęcia za dziesiąt lat na strychu!


OFERTA I FORMALNOŚCI

 
 
 • 15 lub 35 wyretuszowanych ujęć, wybranych przez Ciebie,
 • Godzinna sesja w wynajętym, klimatycznym, zaaranżowanym studio w  Warszawie (lub w plenerze),
 • gotowe zdjęcia do 2 tygodni od ich wyboru
 • każde dodatkowe ujęcie poza pakietem: 40 zł
 
KOSZTY:

Pakiet I: 

 • 15 w pełni wyretuszowanych ujęć, po autorskiej obróbce, przekazanych w formie elektronicznej i drukowanej w formacie 13×18 cm,

1 500 zł + koszt wynajmu studia (ok. 150 zł/ godzina)

Pakiet II:

 • 35 w pełni wyretuszowanych ujęć po autorskiej obróbce,
 • zdjęcia w wersji elektronicznej i drukowanej, format 13×18 cm,
 • w pełni personalizowany fotoalbum formatu 25×25 cm, zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

2 100 zł + koszt wynajmu studia (ok. 150 zł/ godzina)

Przy anulowaniu sesji na 24 godziny przed spotkaniem, obowiązuje zapłata za sesję w wysokości 100% jej wartości.

Zdjęcia przekazuję w dużej rozdzielczości w wersji elektronicznej oraz wydruki w formacie 13×18 cm. Jest również możliwość zamówienia u mnie wydruków w innych formatach oraz personalizowanego fotoalbumu w cenie 440 zł (20 stron).

ZAPISY na sesje zdjęciowe przyjmuję indywidualnie. Napisz do mnie na maila: info@olarosa.com lub zadzwoń pod: 512 602 635, jeśli jesteś zainteresowana.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł. Zadatek jest bezzwrotny. Można zapłacić gotówką lub przelewem na konto: 19 1050 1025 1000 0092 5547 8720 Aleksandra Rosa-Adamczyk Fotografia, tytułem: zadatek sesja kobieca+Twoje nazwisko. Pozostałą kwotę rozliczamy przelewem, po wyborze ujęć.

 

Do każdej sesji, otrzymasz
ode mnie dodatkowo (bez opłat) kilka
ujęć w wersji czarno-białej.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZDJĘĆ

 

Zostawiam Ci kilka praktycznych wskazówek, opartych na moich własnych doświadczeniach, które umilą nam ten wspólny czas, a Tobie pomogą czuć się komfortowo:

 • jeśli planujesz depilację ciała – zrób to na kilka dni przed sesją, żeby zaczerwienia zdążyły zniknąć,
 • profesjonalny makijaż jest zawsze mile widziany! Nie zapomnij zabrać ze sobą nawilżającej pomadki do ust i tuszującego błyszczenie się twarzy pudru (najlepiej sprawdza się transparentny)
 • włosy: jeśli mają tendencje do puszenia się – zabierz ze sobą jakiś olejek i koniecznie szczotkę/ grzebień
 • zabierz ze sobą max 3 stylizacje. W porywach do 4. To, co zawsze sprawdzi się na tego typu zdjęciach to: sexy koronkowe body, czarna klasyczna lub koronkowa bielizna, biała męska koszula i jeansy, kolorowa marynarka lepiej oversize niż fit
 • jeśli chcesz musnąć swoje ciało słońcem, możesz użyć samoopalacza ale najlepiej w spray-u, żeby nie narobić śladów i na pewno nie w dniu sesji! Fajnie jakby ktoś zrobił to dla Ciebie na całym ciele, równomiernie
 • paznokcie: to dobry pretekst, żeby zadbać o swoje dłonie i stopy! Jeśli wolisz siebie bardziej ‘sote’ – nie szalej z kolorami.
 • dzień wcześniej zrób sobie domowe spa. Zrelaksuj się, poćwicz jogę albo pomedytuj. Nie spiesz się na nasze spotkanie ale punktualność będzie mile widziana (ze względu na wynajem studia w konkretnych godzinach  i możliwe inne Klientki u mnie na podobne sesje tego dnia). Dobry humor i luz to podstawa!
 • możesz też zabrać ze sobą swoje ulubione perfumy
 
Kobieca sesja zdjęciowa, to czas tylko dla Ciebie!

Ja ze swojej strony zadbam o dobrą muzykę, kwiaty do zdjęć i świece, które wprowadzą Cię w nastrój  i pozwolą poczuć się wyjątkowo i celebrować te momenty  ♡ tak, by zostały w Twoich wspomnieniach jak najdłużej. Będziemy miały dla siebie godzinkę, dlatego ważne jest, żebyś przyjechała już przygotowana do zdjęć (w gotowym makijażu, z uprasowanymi ubraniami). Jest oczywiście możliwość wydłużenia czasu trwania sesji, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami wynajmu studia.

Agata_kobieco by ROSA_kwiecień 2022-25-min

Agata

Sesja kobieca w Warszawie, w przepięknym, klimatycznym mieszkaniu, w starej kamienicy, które zostało przekształcone w studio fotograficzne z nieziemskim wnętrzem. Uwielbiam takie miejsca za niepowtarzalny

zobacz »
Kasia_kobieco BY ROSA_kwiecień 2022-87-min

Kasia

Sesja kobieca w Warszawie, w przepięknym, klimatycznym mieszkaniu, w starej kamienicy, które zostało przekształcone w studio fotograficzne z nieziemskim wnętrzem. Uwielbiam takie miejsca za niepowtarzalny

zobacz »

Zobacz zdjęcia z sesji