logo_kobieco_czarny

#kobiecobyrosa

Cześć!
Jestem Ola, a to zdjęcie powstało kilka miesięcy temu, w okolicy moich 30 tych urodzin.

To wtedy właśnie doświadczyłam zetknięcia ze swoją duszą i ciałem w innym wymiarze. Wymiarze KOBIECOŚCI. Bardzo często zatracamy się w codziennych obowiązkach i zapominamy o sobie. 

Brzmi znajomo? Ty też czasem czujesz się jak chłopczyca, bo tak jest wygodniej, szybciej i zwyczajnie łatwiej? Ja też tak miałam.

Wszystko inne było ważniejsze do ogarnięcia, niż spełnienie tego mikro marzenia z głębi i poczucie się KOBIETĄ.

Leciał rok za rokiem, a ja tylko obserwowałam jak zmieniało się moje ciało i porównywałam z westchnieniem z tym, co było kiedyś. Nie z żalem, czy tęsknotą ale ze świadomością, że za kolejne 30 lat moje ciało będzie wyglądało zupełnie inaczej, a po tym, jakie jest teraz – nie będę miała żadnej, pięknej pamiątki.

Uwiecznienie tego, jak wygląda teraz, kiedy już nie jestem dziewczynką – było dla mnie czymś, czego od zawsze chciałam. Ba! Nawet pragnęłam.

Sesja zdjęciowa kobieca to wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie Cię zapraszam…

To najwspanialsze kilka godzin TYLKO dla mnie. Oswojenie się ze swoim ciałem, nagością i otwarcie przed fotografką bez spinki zajęło mi chwilę, ale jak zobaczyłam efekty, to byłam głęboko poruszona i przeszczęśliwa, że przełamałam ten lekki opór i lęk w sobie, które były zupełnie niepotrzebne.

Widząc, jak wiele jest wokół mnie Kobiet, które są cudowne i marzą o takich spotkaniach i zdjęciach – wychodzę z inicjatywą i ruszam z projektem Kobieco by ROSA tylko dla Kobiet i w każdym wieku.

Bez względu na kilogramy i metrykę. Jeśli pragniesz, napisz do mnie i przyjdź.

Gwarantuję Ci, że to będą jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w Twoim życiu.

Jesteś GWIAZDĄ! Czas zabłyszczeć Twoim własnym blaskiem!

Na sesjach zdjęciowych ze mną mamy do dyspozycji całe mieszkanie w kamienicy lub apartament i nikt nam nie przeszkadza. A ja skupiam się tylko na zadaniu 🙂 czyli tym, bym w jak najpiękniejszy sposób uchwycić Twoje piękno w kadrze 🌙 Z każdego spotkania ze mną otrzymasz, droga Kobieto zdjęcia zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej.

I to nie byle jak drukowanej!

Przyjemność w patrzeniu na nie i dotyku być musi, dlatego papier jedwabisty to jest to! W dodatku jest tak dobrej jakości, że przetrwa wieki. Jeśli zechcesz, mogę również zaprojektować dla Ciebie personalizowany, ponadczasowy fotoalbum.

Jakie to musi być uczucie znaleźć te zdjęcia za dziesiąt lat na strychu!

OFERTA I FORMALNOŚCI

 • 10 wyretuszowanych ujęć
 • Godzinna sesja w wynajętym, klimatycznym, zaaranżowanym studio w  Warszawie
 • gotowe zdjęcia do 2 tygodni od ich wyboru
 • każde dodatkowe ujęcie poza pakietem: 40 zł


przy anulowaniu sesji na 24 godziny przed spotkaniem, obowiązuje zapłata za sesję w wysokości 100% jej wartości.

Zdjęcia przekazuję w dużej rozdzielczości w wersji elektronicznej oraz wydruki w formacie 13×18 cm. Jest również możliwość zamówienia u mnie wydruków w innych formatach oraz personalizowanego fotoalbumu w cenie 440 zł (20 stron).

Przy rezerwacji sesji zdjęciowej, bardzo proszę o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł. Zadatek jest bezzwrotny. Można zapłacić gotówką lub przelewem na konto: 19 1050 1025 1000 0092 5547 8720 Aleksandra Rosa-Adamczyk Fotografia, tytułem: zadatek sesja kobieca+Twoje nazwisko. Pozostałą kwotę rozliczamy przelewem, po wyborze zdjęć.

Do każdej sesji, otrzymasz
ode mnie kilka
ujęć w wersji czarno-białej.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZDJĘĆ

Zostawiam Ci kilka praktycznych wskazówek, opartych na moich własnych doświadczeniach, które umilą nam ten wspólny czas, a Tobie pomogą czuć się komfortowo:

 • jeśli planujesz depilację ciała – zrób to na kilka dni przed sesją, żeby zaczerwienia zdążyły zniknąć,
 • profesjonalny makijaż jest zawsze mile widziany! Nie zapomnij zabrać ze sobą nawilżającej pomadki do ust i tuszującego błyszczenie się twarzy pudru (najlepiej sprawdza się transparentny)
 • włosy: jeśli mają tendencje do puszenia się – zabierz ze sobą jakiś olejek i koniecznie szczotkę/ grzebień
 • zabierz ze sobą max 3 stylizacje. W porywach do 4. To, co zawsze sprawdzi się na tego typu zdjęciach to: sexy koronkowe body, czarna klasyczna lub koronkowa bielizna, biała męska koszula i jeansy, kolorowa marynarka lepiej oversize niż fit
 • jeśli chcesz musnąć swoje ciało słońcem, możesz użyć samoopalacza ale najlepiej w spray-u, żeby nie narobić śladów i na pewno nie w dniu sesji! Fajnie jakby ktoś zrobił to dla Ciebie na całym ciele, równomiernie
 • paznokcie: to dobry pretekst, żeby zadbać o swoje dłonie i stopy! Jeśli wolisz siebie bardziej ‘sote’ – nie szalej z kolorami.
 • dzień wcześniej zrób sobie domowe spa. Zrelaksuj się, poćwicz jogę albo pomedytuj. Nie spiesz się na nasze spotkanie ale punktualność będzie mile widziana (ze względu na wynajem studia w konkretnych godzinach  i możliwe inne Klientki u mnie na podobne sesje tego dnia). Dobry humor i luz to podstawa!
 • możesz też zabrać ze sobą swoje ulubione perfumy
 
Sesja zdjęciowa kobieca to czas tylko dla Ciebie!

Ja ze swojej strony zadbam o dobrą muzykę, kwiaty do zdjęć i świece, które wprowadzą Cię w nastrój  i pozwolą poczuć się wyjątkowo i celebrować te momenty  ♡ będziemy miały do dyspozycji całe mieszkanie i nikt nie będzie nam przeszkadzał. Będziemy miały dla siebie godzinkę, dlatego ważne jest, żebyś przyjechała już przygotowana do zdjęć (w gotowym makijażu, z uprasowanymi ubraniami).

Zobacz zdjęcia z sesji