Nazywam się Aleksandra Rosa-Adamczyk 🙂 Mów mi Ola!

 

Wszystko co robię, robię z sercem i zaangażowaniem. Fotografia jest jedną z tych rzeczy. Wiem, jak ważne jest uwiecznienie w piękny sposób chwili, której nie da się powtórzyć. Zdjęcia oddaję klientom takie, jakie sama chciałabym otrzymać.
Swoją miłość do fotografii odkryłam podczas podróży po Ameryce Południowej (choć kiełkowała we mnie długo). Ukończyłam Akademię Fotografii w Warszawie oraz liczne kursy i warsztaty.

Fotografia jest moją pasją, którą przekułam w codzienną pracę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Jestem fanką natury, roślin, PRL-u, handmade-u i wszystkiego, co ma duszę i historię. Kocham podróżowanie i poznawanie nowych kultur. Najzwyczajniej w świecie – cieszę się życiem!

Podczas sesji zdjęciowych dbam o totalnie luźną atmosferę. Pomaga to w uchwyceniu Was naturalnych i uśmiechniętych. 

Inspiracje czerpię z natury i podróży – tych dalszych i bliższych, najchętniej z plecakiem i po niekoniecznie turystycznych miejscach.

Kilka lat temu dostałam od Taty małego Fiata, który jest bohaterem wielu sesji zdjęciowych oraz ślubów! W sierpniu 2021 roku pojechaliśmy nim nawet na swój własny ślub 🙂

Losy Maluszka można śledzić na jego fanpage’u oraz instagramie

Maluchempopolsce

Uwielbiam las, drzewa i kolor zielony. To moja wielka i nieskończona inspiracja! A jednocześnie ukojenie i radość dla duszy. Zdarza mi się też robić zdjęcia analogiem :). Bardzo lubię wiatr we włosach, słońce i ciepłe powietrze! Jestem też psią Mamą Foresta, najlepszego przyjaciela!

Jeśli chcesz, bym to ja sfotografowała ważne momenty w Twoim życiu – nie zastanawiaj się nad kontaktem ze mną 😉 Proponuję spotkanie przy pysznej kawie, herbatce albo pysznym soku. Jeśli nie masz takiej możliwości – możemy też umówić się na video rozmowę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *