4 dzieci, w tym dwójka bliźniaków-niemowlaków. Do skoordynowania grafik starszaków, taty freelancera i niemowlaków, które wiadomo rządzą się też swoimi prawami :)) Ale udało nam się! Pomiędzy szkołą, a zajęciami starszaków. Pomiędzy drzemkami i karmieniem młodziaków. Choć czasu było niewiele na te zdjęcia i było baaardzo intensywnie bo zarządzić szóstką człowieków, w tym 4 dzieci, z czego dwójka nic nie rozumiejąca, to nie lada wyczyn i przyznam, że jestem z siebie i efektów dumna :). 

Na rodzinne sesje zdjęciowe w Waszych domach rezerwuję 1, 5 godziny ale w gruncie rzeczy, to godzinka spokojnie wystarcza mi na stworzenie zadowalającego materiału. Na początku każdy potrzebuje chwili, żeby się ze sobą oswoić, szczególnie ci najmłodsi, ale gwarantuję Wam, że moje doświadczenie w pracy z dziećmi i zaciekawienie w trakcie zdjęć, które w większości są po prostu dobrą zabawą, sprawią, że ten czas zleci nam jak z bicza. Nie obejrzycie się, a będzie już po wszystkim. 

Zresztą! To właśnie ma być dobra zabawa i pretekst do wspólnego spędzenia czasu w Waszej domowej, spokojnej i bezpiecznej przestrzeni, a ja jestem tylko aktywnym obserwatorem, zachęcającym do pokazywania ulubionych wspólnych aktywności, oglądania albumów, czytania książęk i wygłupów. To jest najlepszy sposób na uchwycenie Waszych szczerych uśmiechów, naturalnych zachowań i spontanicznych całusów i przytulasów. 

Na sesji z Asią, Bartkiem i ich załogą nie było sztywniackiego pozowania i lukrowania, a prawdziwe, szczęśliwe, ale i niosące dużo poświecenia życie. I taki właśnie klimat chciałam zachować na zdjęciach dla nich. 

Finalnym efektem naszego fotograficznego spotkania na tej szalonej sesji zdjęciowej były nie tylko odbitki zdjęć na przepięknym, ponadczasowym papierze jedwabistym, a także mikro albumik, tzw. Harmonijka, którą możecie zamówić w moim sklepie online. Projekt mogę wykonać ze zdjęć, które razem stworzymy na sesji, albo z Waszych prywatnych, które leżą na dysku i się kurzą. Zostawiam bezpośredni link do albumiku: 

https://olarosa.com/produkt/harmonijka/

Te harmonijki to genialne rozwiązanie dla małych rączek, które non stop chcą oglądać zdjęcia i wskazywać paluszkiem kto i gdzie na nich jest :)). Mało tego! Mają one w sobie magnes, dzięki czemu można go powiesić np. Na lodówce i już nigdy więcej nie zastanawiać nie gdzie ktoś go odłożył albo schował :). Jeśli w Waszym domu jest więcej niż jedna pociecha, można zamówić dla każdej po jednym mikro albumiku w różnych kolorkach i z różnymi grawerami 🙂 Dla każdego coś dobrego. 

A tak prezentują się w rzeczywistości wspomniane mikro cuda z Waszymi momentami w obrazkach:

Przy rezerwacji sesji zdjęciowej nie musicie od razu decydować się na pakiet (jeden z trzech dostępnych), a dopiero wtedy, kiedy dostaniecie do wyboru ujęcia z naszego spotkania. Większość osób wybiera pakiet z fotoalbumem (o wymiarach 20×20 cm), z personalizowaną oprawą, bo jak sami przyznają – wiedzą, że zawsze będzie im brakowało czasu na to, by samemu stworzyć taki album i finalnie nigdy on nie powstanie. Dlatego warto czasem pozwolić sobie na wyręczenie w tej kwestii, powierzenie mi zadania, a potem już tylko cieszenie się pięknymi materiałami, pięknie spakowanymi i przygotowanymi z miłością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *