[rev_slider alias=”glowna-kompresja” slidertitle=”Główna-kompresja”][/rev_slider]

Cześć!

Jeśli tak samo jak ja jesteście fanami naturalności, prostoty i chwytania ulotnych momentów – nie mogliście trafić lepiej. 

Bardzo dobrze czuję się w reportażach ślubnych i innych okolicznościowych, podczas których dużo się dzieje i jest pełno dobrej energii i uśmiechniętych ludzi :). 

Sesje rodzinne w domowym zaciszu lub w plenerze, to również momenty, podczas których jestem w swoim żywiole! 

Lubię fotografować ludzi takich, jakimi są dlatego luźna atmosfera i dobry humor podczas spotkań ze mną, to podstawa, co często sprawdza się w trakcie sesji wizerunkowych. 

Mam na imię Ola. Bardzo mi miło, że tu jesteś.

Zapraszam Cię do mojego świata!

Najnowsze fotohistorie

Poznaj więcej fotohistorii… >>

Opinie

Martyna, rodzinna sesja świąteczna z Maluchem

“Sesje u Oli to czysta przyjemność i dla nas coroczna tradycja ❤ Ola ma głowę pełną pomysłów, sesje nie są oklepane, cały czas wyskakuje z nowymi pomysłami i propozycjami. Fotograf z miłości i powołania, kocha to co robi, a my uwielbiamy tego efekty – przepiękne i niebanalne zdjęcia !! Jeśli zastanawiasz się jeszcze czy skorzystać z usług, to nie wahaj się, pisz dzwon i koniecznie umawiaj na sesje 🙂”

czytaj dalej…
Justyna, rodzinna sesja z niemowlakiem

“Ola jest niesamowita przez to jak z duszą artystyczną uchwyca na fotografii momenty i emocje. Patrząc na zdjęcia widzimy połączenie wyczucia, gustu i klimatu, to jak zatrzymuje piękno chwili, czuć Jej pasje i cały ogrom umiejętności Bardzo dziękujemy za naszą sesje rodzinną ❤️efektami jesteśmy oczarowani, mając prze prze piękna pamiątkę na lata. Zdjęcia są minimalistyczne i pokazane to, co najważniejsze: prawdę, a w tym nasze uśmiechy, spojrzenia, całuski, a nawet i ulewające się mleko, sama natura i to jest piękne 😉

Spotkanie z Olą to dawka uśmiechu i mile spędzonego czasu. Dziękujemy ❤️”

czytaj dalej…
Beata, reportaż ślubu

“Nasza Ola ❤️ Fotografowała nasz ślub i wesele w lipcu ubiegłego roku, pomimo przygód i przeciwności losu wszystko się udało a to dzięki miłości i zaangażowaniu jaką wkłada w swoją pracę. Nie była tylko fotografem ale doradcą, przyjaciółka i ogarniaczem w jednym. Każdemu polecam z całego serca Olę a nigdy nie pożałujecie”

czytaj dalej…
Ola i Adam, sesja narzeczeńska

“Olę miałam okazję poznać podczas boho weddings – targi ślubne w Krakowie w październiku 2019 roku. Przyciągnęła nas (mnie i narzeczonego) swym uśmiechem, pozytywną energią i przepięknym portfolio. Szybko podpisaliśmy umowę. Jesteśmy ponad tydzień po naszej sesji narzeczeńskiej, której efektami jesteśmy OCZAROWANI. Jeśli zastanawiasz się czy warto nawiązać współpracę z Olą – nie zastanawiaj się ani minuty dłużej. Nasze zdjęcia są magiczne – minimalistyczne, romantyczne, zabawne, a co najważniejsze PRAWDZIWE. Ola uchwyciła najlepsze momenty, spojrzenia, uściski i pocałunki. Atmosfera, którą stworzyła sprawiła, że czuliśmy się naturalnie. Po otrzymaniu zdjęć, poleciała niejedna łza wzruszenia… Pokazując zdjęcia rodzinie i znajomym usłyszeliśmy, że fotograf uchwycił nas takich, jacy jesteśmy na co dzień – trochę szaleni, ale przede wszystkim zakochani ❤️

Olu, dziękujemy ❤️”

czytaj dalej…
Ola, sesja ślubna

“Ola zdecydowanie jest fotografem z powołania 😉 ma świetne pomysły, jest miła i kocha to co robi ❤ Zdjęcia wyszły suuuuper! Otrzymaliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii nt. zdjęć od rodziny i przyjaciół 🙂 z ręką na sercu możemy polecić Olę 😉”

czytaj dalej…