Sesja noworodkowa, to rodzaj sesji rodzinnej, którą uważam najlepiej robić w Waszych domach. Według mnie to najlepsza z możliwych opcji do realizacji takich właśnie zdjęć. Nigdzie indziej nie poczujecie się lepiej, niż w zaciszu domowym, bez wątpienia. O korzyściach płynących ze zdjęć w domu oraz o tym, jak przygotować się do takiego spotkania, opowiadam w tym wpisie: Domowa sesja noworodkowa.

Z rodzinką ze zdjęć poznałam się jak z większością moich sąsiadów – dzięki mojemu psu i wspólnym spacerom :)) Już w momencie kiedy Dang była w ciąży – zaplanowałyśmy wspólną sesję z Ich synkiem . Bardzo się cieszę, że się udało! Cała rodzinka żyła już niemalże na walizkach przed przeprowadzką do Niemiec jednakże bardzo zależało im na tych zdjęciach i byli przeszczęśliwi, że udało się je zrobić.

Na dodatek, uwielbiam odkrywać nowe kultury, ludzi, Ich zwyczaje. W związku z tym to spotkanie było dla mnie podwójnie wspaniałe. Rodzinka, którą fotografowałam pochodzi z Chin.

Wiecie, że w chińskiej tradycji imiona nadawane są dzieciom po tym, jak się narodzą? Zgodnie z datą oraz godziną ich narodzin! Jest wtedy kilka opcji do wyboru i rodzice decydują się na jedną. Niesamowite! A dlaczego chłopiec ma zdjęcie w bodziakach z króliczkiem??? A no dlatego, że wg horoskopu chińskiego urodził się w roku królika. W związku z tym, rozwikłała się zagadka, dlaczego wcześniej nie mieli wybranego imienia dla swojego synka :).

Na zdjęciach nie mogło zabraknąć Babci, która z nimi mieszka. Nie mogło zabraknąć również czworonożnego przyjaciela rodziny – pieska.

Zapraszam Was do oglądania.

Miłego ♡.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *