Było gorąco, było pięknie, bardzo kameralnie i spokojnie. Był lipiec i ślub i wesele Justynki i Pawła w przepięknym miejscu Pałacu i Folwarku Łochów. O tutaj: Folwark Łochów.

Sami bliscy ludzie, dużo wzruszeń i pięknych momentów. Dzięki temu mogłam naprawdę poczuć się, że jestem częścią tego magicznego dnia w życiu Pary Młodej i chyba żaden z Gości nie wyszedł z tego wydarzenia bez zdjęcia :).

Ze względu na bardzo kameralny charakter wydarzenia i krótką liczbę godzin pracy, uszyłam ofertę na miarę dla tej dwójki pięknych ludzi. To już któryś raz, kiedy miałam przyjemność gościć w Folwarku. Dzięki temu wiedziałam, że zdjęcia ze ślubu w tym wiekowym, drewnianym kościółku na pewno wyjdą magicznie. Ponadto zieleni wokół i dzikiej natury jest więcej jak pod dostatkiem dlatego po obiedzie porwałam Parę Młodą na mini sesję poślubną tuż przed zachodem słońca i było napraaawdę pięknie!

Sprawdźcie sami!

Miłego oglądania ♡

Jedna odpowiedź

  1. Piękne, poruszające zdjęcia! Uchwyciłaś magię tego uroczystego dnia w prostocie i kameralności. Twoje zdjęcia przekazują emocje i wzruszenia, które towarzyszyły tej parze. Gratulacje za stworzenie ponadczasowej pamiątki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *