Kot, pies i dziecko. Idzie zwariować? :)) 

Mama to kobieta o wielu rolach, odnajdzie się we wszystkim i wszystko ogarnie, w dodatku w tym samym czasie. Podejrzewam, że czasem ciężko o wypicie ciepłej kawy, ale nam przy okazji sesji z Karoliną i jej rodziną udało się! Cudem bo cudem ale się udało :)). 

Można by pomyśleć, że mając w domu kota staruszka, rottweilera, dwuletniego synka i jeszcze partnera :P, to nic tylko zwariować, ale muszę Wam przyznać, że ta Kobieta ogarnia ten wydawałoby się chaos, mega sprawnie i bez niepotrzebnej napinki :). Choć dobrze wiem, że początki znajomości Kenzo i Oliwiera nie były łatwe (o tym możecie poczytać na blogu Karoliny, która prowadzi własną, polską markę ROTT Love (jakby jeszcze miała mało obowiązków!), o tutaj: https://rottlove.pl/pies-i-dziecko/ , to teraz wszyscy żyją w zgodzie i względnej harmonii, nie wchodząc sobie w drogę. 

Chyba nie muszę dodawać, że Mama z obrazka kocha zwięrzęta i wszystko co związane z Afryką? :)) 

Wnętrza Ich domu mówią same za siebie! 

Ale ale! To nie tylko dekoracje. W sercu Karoliny bije Afryka, o czym świadczyć może błysk w oku, radość w sercu i na twarzy podczas gry na prawdziwych bębnach (nie tych miniaturowych z obrazka:). Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie na żywo, w którym brała udział i go fotografować. Te prawdziwe, afrykańskie, pełne fantastycznej energii bębny afrykańskiem, ludzie, atmosfera i energia, jaka towarzyszyła całemu wydarzeniu, to wspaniałe doświadczenie i doznanie dla mojej duszy. Ciało samo intuicyjnie wprawia się w ruch, a buzia uśmiecha, relaksuje i zapomina o wszystkim. 

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć najpierw z domowego zacisza wypełnionego miłością do ludzi i zwierząt, a potem do kilku kadrów ze wspomnianego koncertu.

Koncert odbył się tutaj: http://www.bardzobardzo.pl/.

Refleksja, jaka mnie naszła po wyjściu z tego wydarzenia jest krótka ale bardzo ciepła: oby jak najwięcej osób odnalazło swoją pasję w życiu i nią żyło tak, jak Ci ludzie! To jest naprawdę niesamowite móc dzielić swoją radość i robić coś całym sobą i dzielić się tym z innymi. 

Kimono, które Karolina ma na sobie możecie zamówić tutaj: pintera.com

Udział w koncercie brali uczniowie i nauczyciele ze szkoły Klik and Drum: https://www.facebook.com/KLICKandDRUM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *