Zapraszam do oglądania zdjęć z Chrztu Świętego Chloe i Lucie – uroczych, roczne bliźniaczek z polsko-francuskiej rodzinki. Razem ze swoimi bliskimi, przyleciały prosto z Paryża do Warszawy, by właśnie tutaj, w Kościele Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu zostać ochrzczone.

A mi było ogromnie miło, że mogłam fotografować to wydarzenie i im w tym towarzyszyć z aparatami. Z tego miejsca, kłaniam się wszystkim rodzicom bliźniaków, trojaczków i dalej, bo ogarnianie takiej ruchliwej “młodzieży”, to istny wyczyn :)). Trzeba mieć niemal dodatkową parę oczu, nóg i rąk, a na pewno duże wsparcie bliskich.

Po Chrzcie Świętym (który był bardzo kameralny i uroczy – ceremonia miała miejsce zaraz po mszy świętej, tylko w obecności gości), pojechaliśmy z gośćmi celebrować tę uroczystość. A celebracje miały miejsce w Warszawie Wschodniej. Tam jest zawsze TAK pysznie, że oh oh oh!

Zdjęcia z Chrztu Świętego dziecka to niezwykle ważna i piękna pamiątka na całe jego życie. Warto rozważyć zatrudnienie fotografa, który w profesjonalny sposób uwieczni te piękne momenty!

Będąc już w temacie uroczystego przyjęcia z tej okazji – muszę przyznać, że chyba po raz pierwszy spotkałam się z podziękowaniem dl Gości z okazji Chrztu i tak przepięknymi winietkami. Pprzy każdym talerzyku, obok danej osoby, było kilka zdań w imieniu dziewczynek, spersonalizowane i bardzo wzruszające! Za co są wdzięczne, albo z czym kojarzą im się ciocie, wujkowe, kuzynostwo, itp. Teksty w zależności oczywiście od narodowości były w języku polskim lub francuskim.

Tym krótkim wstępem, zostawiam Was ze zdjęciami i życzę miłego oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *