Wczoraj był totalnie szalony i piękny dzień! Pamiętacie zdjęcia z posta całkiem nie tak dawno.. z sesji z Anią, Czarkiem i naszym Maluszkiem ? 🙂

Własnie wczoraj było oficjalne otwarcie miejsca, w którym odbyła się sesja.

Właścicielom, pozostałym partnerom i wszystkim gościom ogromnie dziękujemy wraz z naszym Maluszkiem za rozmowy, spotkanie i tony uśmiechów!

Ze względów zawodowych i wcześniejszych zobowiązań – niestety nie mogłam być od samego początku i porozmawiać ze wszystkimi, którzy odwiedzili moje stoisko ale ogromnie dziękuję Pawłowi, który przekazał Wam wszelkie niezbędne informacje. Już zaraz do wszystkich Was napiszę osobiście! <3 .

Przygotowania do tego dnia były dla mnie intensywnym czasem. Ci, którzy mają ze mną już trochę do czynienia, wiedzą, jak cenię sobie ręczne robótki, drewno, retro, a przy tym wszystkim dobrą jakość i oryginalność. Dlatego też na moim stoisku nie zabrakło nic z tych rzeczy! Było też dużo zielonego z ogrodu, które narwałam tuż przed odjazdem i ciasteczka z logo, które kleiłam i pakowałam dla was własnoręcznie. Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy w ekspresowym tempie stworzyli blaty, logo, nowy album pokazowy, makramy, kwiaty i wszystko inne co mieliście przyjemność (mam nadzieję) oglądać! i jeść 🙂 DZIĘKUJĘ! <3.

Takie luksusowe atrakcje w postacie prosecco z mini vana tylko od Culaccino!

Mieliśmy przyjemność odwiedzić Cichą kilka miesięcy temu. Moment, w którym spacerowaliśmy z Martyną, Pawłem i Michałem po terenie, to był czas gdzie wiele zobaczyć mogliśmy jedynie oczami wyobraźni. Teraz, będąc na dniu otwartym i widząc efekt końcowy – byliśmy totalnie zaskoczeni! To musiało kosztować sporo wysiłku, by w tak krótkim czasie doprowadzić to miejsce do punktu, w jakim jest teraz i tak pięknie się prezentuje.

Na koniec imprezy nasz Maluszek spotkał się z mini vanem Marty i Andrzeja i stwierdziliśmy, że bardzo ładnie im razem! Jak brat z bratem

A jak fotobudka, to tylko z FotoKredensu! W zasadzie powinna zawisnąć na kredensie… ale powiesiliśmy na lodówce:)

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *