Kasia & Marcin.

Nietuzinkowe wydarzenie tej zakochanej w sobie po uszy Pary. Był październik, chłodek lekko już powiewał, ale emocje grzały wszystkich na maxa. Szczególnie Ich! Był ogień, i to dosłownie! Przygotowania Pana Młodego miały miejsce w mieszkaniu na Wilanowie, Młodej – w uroczym, drewnianym domku wśród drzew w Cichej 23, tam gdzie wesele.

Podczas tego wydarzenia nie zabrakło łez wzruszenia, pięknych momentów, first look’u w ogrodzie, szaleństwa na parkiecie i totalnie odjechanego tortu! Były wrzosy, świece i kolory jesieni. Przepyszne jedzenie w pięknej odsłonie zadbał catering Ma Passion. Nie zabrakło też pamiątkowych ujęć z rodziną i przyjaciółmi oraz mini sesji zdjęciowej przed ślubem i w trakcie.

Realizacja reportażu dla Kasi i Marcina była dla mnie tym bardziej bliższa ♡ bo w finalny efekt zadowolenia Ich i gości wkład miały bliskie mi osoby, również pracujące w branży ślubnej i były to:

Florystka: Pracownia La Rose

Barmani: 8 Bar – profesjonalne usługi barmańskie

Mobile Video Maker: Nagraj Mi To. Na instagramowym profilu Agi obejrzycie kilka filmików ze ślubu i wesela Pary Młodej, które dostali już w kolejnym dniu! Szok 🙂

Mała Stajnia (jedna z dwóch), w Cichej 23 to idealne miejsce na wesele do 120 osób blisko Warszawy, a jednocześnie w totalnym otuleniu lasu. To miejsce jest na liście moich ulubionych do fotografowania i przebywania. Piękne i klimatyczne zdjęcia tam robią się niemalże same!

Jak było? Przekonajcie się sami!

Zapraszam do oglądania ♡.

PS. Końcowym efektem tego reportażu jest przepiękny, spersonalizowany fotoalbum oraz pudełko z pendrive’m i odbitkami na przepięknym, jedwabistym papierze. Dodatkowo, galeria online do dzielenia się szczęściem wśród bliskich, aktywna przez 3 miesiące od przekazania gotowych zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *