To, że zielony kolor jest moim ulubionym, a las – miejscem, w którym czuję się najlepiej – wie każdy, kto mnie zna lub poświęci chwilę na obejrzenie mojej strony internetowej, czy social mediów. Nie przez przypadek nazwaliśmy też naszego pieska Forest :)).

Ale! Do rzeczy. Ja tu dziś chciałam pisać o albumach. A konkretniej, o albumach ślubnych.

Nie każdy, tak jak ja ma bzika na punkcie zieleni. Każda istota ma swoje upodobania i to dlatego właśnie prezentuję moim Parom Młodym całą gamę kolorystyczną dostępnych opraw, spośród których mogą wybierać tę wymarzoną na swój album ♡.

To ponad 50 unikatowych faktur i kolorów, które są naprawdę niezniszczalnym obiciem chroniącym, a jednocześnie pięknie zdobiącym Waszą historię zamkniętą w kadrach.

Kilka tygodni temu do szeregu dołączyła butelkowa zieleń – jak długo na nią czekałam! Nie mogłam więc nic z tym nie zrobić i zaprojektowałam swój najnowszy ślubny album pokazowy.

W środku są trzy śluby z 2020 roku, trzy historie widziane moim okiem i grawer na okładce – tu również macie pole do popisu. Można wygrawerować imiona z datą lub piękną grafikę, jedną spośród wielu. Osobiście jestem fanką tych “miziastych” opraw, które po przejechaniu ręką tak ładnie się mienią jak na zdjęciu:)).

W zależności od rodzaju obicia, niektóre albumy mogą również mieć miękką oprawę, z gąbeczką w środku. Jest naprawdę baardzo dużo opcji do wyboru! Poniżej prezentuję na zdjęciach, jak mógłby wyglądać Wasz fotoalbum.

Standardowo w takiej księdze mieści się między 120, a 150 fotografii, które sami wcześniej wybieracie. Jest również możliwość powiększenia go o kilka dodatkowych rozkładówek, jeśli pragniecie umieścić w środku więcej fotografii. Po wyborze przez Was zdjęć i zaprojektowaniu albumu przeze mnie, wysyłam Wam projekt do akceptacji lub wprowadzenia ewentualnych zmian: podmiany zdjęć, przeniesienia w inne miejsce lub np. całkowite zrezygnowanie z niektórych kadrów. Po zaakceptowaniu projektu, przekazuję go do produkcji, a Wam wręczam gotowe dzieło w przeciągu 2, maksymalnie 3 tygodni od zamówienia.

Poniżej prezentuję jeszcze kilka zdjęć i z ekscytacją czekam na kolejne projekty moich tegorocznych Par Młodych ♡.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *