Sesja zakochanych w ogrodzie botanicznym | Kopenhaga

Są momenty, kiedy brakuje czasu na zrobienie rzeczy, które zrobić TRZEBA. Czasem w takich właśnie momentach buntuję się w sobie i siadam do bardziej przyjemnych zajęć, jak np. obróbka sesji zdjęciowej z super ludźmi w pięknym miejscu i chęć podzielenia się tym z Wami, zostawienia tej historii tutaj… Tak też postanowiłam zrobić dziś 🙂 Znaleźć […]

Sesja poślubna w plenerze z Fiatem 126p | Cicha 23 | Marki

To było piękne popołudnie. Zanosiło się na porządny deszcz, ale pogoda wspaniale nam dopisała! Wsiadłam do naszego małego Fiacika i pojechałam na spotkanie z Anią i Czarkiem. Oni piękni, w swoich ślubnych strojach, z uśmiechami na buziach i z tą ciekawością w oczach, co ich czeka :). Sesję zorganizowaliśmy w położonej blisko Warszawy (w Markach) […]