Rok 2020 był zdecydowanie rokiem zielonych albumów w różnych odcieniach! 🤍

Taka pamiątka nie tylko dla Nowożeńców ale i rodziców, to piękny prezent! Moje pary otrzymują album kwadratowy lub prostokątny – do wyboru. Zdecydowanie kwadratowe cieszą się większym powodzeniem.

Po oddaniu reportażu ślubnego, zaznaczacie w galerii internetowej zdjęcia, które chcecie by koniecznie znalazły się w albumie, po czym ja tworzę dla Was jego projekt. Przed zamówieniem w drukarni, wysyłam do Was projekt do akceptu, bądź wprowadzenia zmian.

W standardzie otrzymujecie 20 rozkładówek albumu, co daje aż 40 jego stron. Jeśli chcielibyście zmieścić więcej zdjęć niż 100 zdjęć – oczywiście jest taka możliwość, dodajemy więcej rozkładówek :).

Kolor i fakturę oprawy wybieracie sami spośród ponad 50 propozycji materiałowych. Na okładce może znaleźć się tekst, obrazek lub Wasza autorska grafika. Zostaną wygrawerowane lub nadrukowane UV – wszystko zależy od tego, jaką oprawę wybierzecie i od możliwości technicznych :).

Możecie również zamówić dodatkowo dwa identyczne albumy dla swoich rodziców. Na zdjęciach widoczne są albumy z 26 rozkładówkami (6 dodatkowych).

Trzymam kciuki za nadchodzący sezon i wszystkie przyszłe Pary Młode 🙏.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *