Mini sesje świąteczne to już u mnie tradycja. Nie wyobrażam sobie tego intensywnego czasu przygotowań do świąt bez spotkań z Wami! W tym roku przygotowałam aranżację z dużym, zabytkowym Fiatem 125p w roli głównej ale nie tylko. W zasadzie każdy element scenografii ma swoją historię :)). Żywe choinki przywiózł mój tata ze swojej plantacji (po zdjęciach dostaną nowe życie), łyżwy to pamiątka z lat młodości mojej koleżanki rodziców, samochód jest prezentem od dziadka dla mojej koleżanki i ma już 30 lat, telefon tarczowy to pamiątka z dawnych lat Pani Barbary, drewniany łoś na biegunach to zabawka pewnej dziewczynki, która po zdjęciach wróci do gry, szyszki, kasztany, orzechy – to wszystko zebrałam własnoręcznie do zabawy dla dzieciaków i sensorycznych doznań. Mogłabym jeszcze chwilę wymieniać :)) ale myślę, że najlepiej będzie jak sami zjawicie się na planie, a Wasze maluszki będą mogły samodzielnie poeksplorować i odkryć, co się tam kryje :).

Taka mini sesja zdjęciowa trwa maksymalnie 30 minut. To czas, który spokojnie wystarcza mi na uchwycenie najlepszych momentów, wszystkich członków sesji radosnych, a dzieciaki zachwycone atrakcjami, jakie dla nich przygotowałam.

To czas spędzony na świeżym powietrzu, w gronie najbliższych, w świątecznej atmosferze, który nastraja każdego pozytywnie przed zbliżającymi się świętami ♡.

W tym roku organizuję takie spotkania w dwóch lokalizacjach:

Wszystkie szczegóły na temat tego, jak przebiega sesja, jakie są pakiety do wyboru i dostęĻne terminy oraz możliwość rezerwacji są w linku poniżej:

https://olarosa.mafelo.net/book/#/

A teraz czas na zdjęcia!

Miłego oglądania i do zobaczenia, ho ho ho! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *