Sesja brzuszkowa, czy ciążowa – jak wolicie 🙂 Bardzo często jest to spotkanie, które zapoczątkowuje naszą wspólną, zdjęciową przygodę. Chwilę potem rodzi się dzidzia i uwieczniam dla Was wspólne, pierwsze momenty z dzieckiem już na świecie. Często też spotykamy się po kilku miesiącach na reportażu z Chrztu Świętego Waszego Maleństwa. 

Zdjęcia z dzidzią w brzuszku zwykle proponuję robić w 7-8 miesiącu ciąży, ale to wszystko zależy od Mamy i Jej samopoczucia, więc zwykle konsultujemy ten wątek indywidualnie. Zdjęcia, które zobaczycie poniżej, zrobiliśmy z Patrycją i Olkiem w przepięknym miejscu – Loft 22 na warszawskiej Pradze i to było piękne spotkanie! Każdy ma swoj pomysł i marzenie na zrealizowanie takiej sesji zdjęciowej. Czasem jest to plener, czasem Wasze domy/ mieszkania, albo właśnie wynajęte studia fotograficzne/ apartamenty – jak w tym przypadku. Na tą sesję mieliśmy zaledwie godzinkę czasu i udało nam się stworzyć tak dużo pięknych i jednorodnych kadrów, że nie mogę przestać się nimi zachwycać :). Loftowo-industrialny klimat pomieszczenia, z czerwoną cegłą, klimatyczną wanną oraz całą, przeszkloną ścianą, przez którą wpadało światło dzienne do środka, to mega przestrzeń do tego typu zdjęć. Możecie poczuć się jak w domu! 

Do tego białe ściany i sufity, dzięki czemu nie ma potrzeby na korzystanie ze sztucznego światła i efekt domowego ciepła gotowy.

Na sesje w pomieszczeniach zawsze proponuję Mamusiom zabrać ze sobą do trzech stylizacji, z czego jedną bieliźnianą jeśli ma ochotę pokazać brzusio i mieć kilka intymnych ujęć. To zdecydowanie wystarcza nam do stworzenia niepowtarzalnej pamiątki z okresu oczekiwania na Waszego dzidziusia. 

Jak wyglądają dalsze etapy po naszym spotkaniu na sesji zdjęciowej? 

Do 2-3 dni od spotkania, wysyłam Wam zdjęcia po mojej selekcji. Dostajecie je w galerii internetowej, gdzie w bardzo łatwy sposób zaznaczacie swoje typy i kadry, które ja później dla Was przygotuję w finalnej wersji. 

Macie do wyboru trzy pakiety, z których każdy zawiera określoną liczbę zdjęć, zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej. Dla chętnych jest również pakiet z pięknym fotoalbumem formatu 20×20 cm w cenie! Totalnie spersonalizowanym i z wybranym przez Was ujęciami w środku. 

Na konkretny pakiet decydujecie się dopiero w momencie, kiedy zobaczycie zdjęcia i podejmiecie decyzję, które i ile z nich chcielibyście otrzymać ode mnie po finalnej, autorskiej obróbce i retuszu :)). 

Dla zainteresowanych, zostawiam link do zakupu albumu tradycyjnego tutaj: KUP SPERSONALIZOWANY ALBUM DO WYKLEJANIA.

Po przygotowaniu przeze mnie zdjęć dla Was, dostaniecie link do galerii online, dzięki któremu możecie podzielić się z bliskimi Waszym szczęściem i pięknymi obrazkami, które razem stworzyliśmy. Galeria ta wygaśnie po około 2-3 tygodniach. Zdjęcia w dużej rozdzielczości dostaniecie do pobrania z mojego dysku. Bardzo ważne jest zabezpieczenie ich u siebie, ponieważ ja ich nie przechowuję.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z propozycji upamiętniania tego pięknego momentu, jakim jest oczekiwanie na dziecko.

A tak prezentują się wydruki formatu 15×21 cm na pięknym, jedwabistym papierze, z cieniutką, elegancką, białą ramką dookoła. Możecie również zamówić u mnie wydruki wielkoformatowe i zawiesić ulubione zdjęcia oprawione w ramy na ścianach Waszego domu, by móc codziennie cieszyć nimi oczy :)). Mało tego! Jeśli jesteście zwolennikami ręcznych robótek i tworzenia albumów po swojemu – macie możliwość zamówienia personalizowanego albumu w moim sklepie internetowym i wyklejania go systematycznie wraz z ważnymi wydarzeniami w życiu Waszego dziecka, zaczynając naszą wspólną, ciążową sesją zdjęciową :)) 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *