Czy można terapeutyzować kolorem ?

A może wykorzystać pomysł jako inspirację do zdjęć wizerunkowych/ na potrzeby social media?

A może do “otwarcia się” Kobiet samych przed sobą ? Do oswojenia się z aparatem. Wypróbowania nieoczywistych pozycji, zabawy kolorem i odkryciu, że zrobiony nam make up (na który prawdopodobnie nigdy wcześniej byśmy się nie zdecydowały), pasuje do nas świetnie.

MOŻNA. Wszystkie z powyższych :). Tak też zrobiłyśmy we współpracy z Alicją. Projekt powstał z zupełnego przypadku, chęci stworzenia czegoś przez Kobiety dla Kobiet. Stworzyłyśmy go wiosną i trwa nadal. Jaki pomysł wpadnie Tobie do głowy jak patrzysz na zdjęcia, które stworzyłyśmy ? Może Ciebie do czegoś zainspirują ? A może chcesz się z nami spotkać i zrobić równie szaloną, kolorową burzę, która wyciągnie Cię z depresji, marazmu, codziennej powtarzalności? Napisz do nas! Decyzję dotyczącą kolorów zostawiamy Tobie ale my również możemy się tym zająć po wcześniejszym spotkaniu z Tobą.

Znajdziesz nas na instagramie po wpisaniu: colour_therapysts

Kilka dni po publikacji zdjęć na instagramie odkryłyśmy bardzo podobne u Pani Irsi Apfel. Rozbawiło nas to bardzo! a dlaczego…? zdjęcia połączył ketchup i frytki 😉

Podczas spotkania z”dziewczynami od plejsmentu” – Olą i Agą, które zajmują się lokowaniem produktów i reklamą w filmach, zrobiłyśmy sesję zdjęciową, w której pojawiło się kilka produktów firm, współpracujących z nimi. Były to m.in. : Alcatel Mobile (PL), Glamoursy, Perlage Water. Dziewczyny często dodają ciekawe historie pod zdjęciami, powiązane z produktem. Koniecznie zerknijcie na ich profil na instagramie! @rozsypany_popcorn 

Z kolei sesja z Anią była dla nas wszystkich bardzo fajnym doświadczeniem. Tam gdzie trzy energetyczne Kobiety – nie mogło  być nudno! Osobiście uważam, że taka sesja jest wspaniałym pomysłem dla każdej istoty. To, co możemy zyskać dzięki niej to m.in. większa pewność siebie i samoakceptacja. Nie wspomnę o gwarantowanym poczuciu swojego piękna, którego nie brakuje nikomu.

Makijaże do każdej z sesji wykonała Alicja. IG: kwiatkowskamakeup

Jakie wyzwanie stoją przed nami – artystkami, Terapeutkami Kolorem ? Same jesteśmy tego ciekawe 🙂 Śledźcie nasze losy, jeśli chcecie być na bieżąco.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.